مرکز خرید آکاپارک لارا آنتالیا

یکی دیگر از مراکز خرید معروف آنتالیا که می توان تمامی وسایل مورد نیاز را در آن با بهترین برند ها یافت مرکز خرید آکاپارک آنتالیا می باشد. این مرکز خرید یکی از محبوب ترین ها در بین گردشگران تور آنتالیا و مردم بومی آنتالیا می باشد که در منطقه لارا واقع شده است و در دسترس تمامی افراد می باشد و به راحتی می توانند در آکا پارک به خرید بپردازند و لذت یک خرید خوب را در آن در کنار عزیزانشان سپری کنند. در سفرتان به آنتالیا فرصت این را دارید تا به این مرکز خرید معروف نیز سر بزنی و یک روز کامل را در آن سپری کنید و شاید وقت هم کم بیاورید.

 

مرکز خرید آکاپارک لارا آنتالیا

 

مرکز خرید آکاپارک لارا آنتالیا

 

مرکز خرید فلورمار آنتالیا

یکی از محبوب ترین مراکز خرید آنتالیا درمیان گردشگران و مسافران تور آنتالیا به خصوص خانوم ها مرکز خرید فلورمار می باشد. این مرکز خرید مرکز فروش انواع لوازم آرایشی بهداشتی با مارک های معتبر مانند فلور مار می باشد این مارک از سال 1970 شروع به کار کرده در طول این سال ها جایگاه اش را حفظ کرده است. در این مرکز خرید سینما رستوران و کافه برای تفریح و رفع خستگی برای بازدید کنند گان موجود می باشد.

مرکز خرید تانساس آنتالیا

مرکز خرید تانساس آنتالیا یکی  محبوب ترین مراکز خرید در میان مردم محلی و هم گردشگران و مسافران تور آنتالیا می باشد این مرکزخرید زنجیره ای است و چندین شعبه در آنتالیا دارد. در این مرکز خرید انواع مواد غذایی نظیر سبزیجات و مواد غذایی و انواع کیف و کفش و پوشاک و انواع ابزار برقی دیجتالی و لوازم آرایشی بهداشتی موجود می باشد  شما برای جابه جایی در میان طبقات می توانید از پله ای برقی و آسانسور ها استفاده کنید در این فروشگاه ماشین مخصوص برای افرادی که بچه به همراه خودشان دارد موجود می باشد، لازم به ذکر است در طبقه اول این مرکز خرید رستوران انواع غذا های ترکی و بین المللی و  انواع دسر و نوشیدنی ها مو جود می باشد و شما می توانید بعد از خرید برای صرف غذا و نوشیدنی به رستوران رفته و از غذا های آن لذت ببرید.

بازار آنتالیا

بازار سرپوشیده آنتالیا یکی از بازارهای قدیمی و سنتی ترکیه که در مرکز شهر در زمینی به مساحت 480000 مترمربع  واقع شده است . لوازم ضروری خرید طلا، زیورآلات، لباس و ادویه و... برای مسافران تور آنتالیا قصد خرید با قیمت مناسب را دارند این بازار می تواند بهترین انتخاب می باشد. در این بازار ها ملزو ماتی برای گردشگران مشافران تور آنتالیا نظیر سرویس های تاکسی، شعبات بانک ها و جایگاه بنزین هم موجود می باشد. 

 

مر کز خرید سینارهالی آنتالیا

این مرکز خرید در سال 1935 تاسیس شده است در این مرکز خرید انواع قالی چه ها و تابلو فرشها که از جنس پنبه و نخ ابریشم می باشد. این مرکز خرید تخصصی که در حوضه قالیچه و فرش و تابلو فرش کار می کند به نوعی یکی از منحصر به فرد ترین مراکز خرید آنتالیا در نوع خود می باشد. لازم به ذکراست پذیرش سفارش برای گردشگران تور آنتالیا و افرادی که نوع خاصی قالی و فرش طرح مد نظرشان میشود.