مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم آنتالیا

معرفی:مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم در منطقه آسکا لارا آنتالیا و در کنار بلوار اصلی لارا واقع شده است که در سال 2008 به بهره برداری رسیده است.این مرکز خرید دارای فروشگاه ها، کافه ها و رستوران های متعددی می باشد. از اجناسی که در این مرکز به فروش می رسد می توان، لباس های زنانه و مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع اجناس چرم از جمله کیف و کفش و لوازم و پوشاک کودک را نام برد.قیمت اجناس این مرکز خرید بسیار خوب و مناسب میباشد تا مسافران و گردشگران تور آنتالیا بتوانند براحتی تمام خرید های خود را انجام دهند.این مرکز خرید از ساعت 9 صبح تا ساعت 11 شب آماده پذیرایی از گردشگران تور آنتالیا میباشد.کافه ها و رستوران های مجلل بسیاری در این مرکز خرید وجود دارد تا گردشگران تور آنتالیا اگر در زمان خرید احساس گرسنگی و خستگی کردند بتوانند براحتی به رستوران رفته و از غذا های لذیذ نوش جان کنند و خستگی را از تن خود دور کنند.همچنین این مجموعه دارای پارکینگ طبقاتی سر پوشیده با ظرفیت 1000 خودرو بوده و علاوه بر این تعداد، دارای پارکینگ روباز، به ظرفیت نگهداری از 200 خودرو نیز می باشد.

مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم آنتالیا

موقعیت مکانی:ترکیه، آنتالیا، منطقه کندو

مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم آنتالیا

مرکز خرید آکاپارک لارا آنتالیا

یکی دیگر از مراکز خرید معروف آنتالیا که می توان تمامی وسایل مورد نیاز را در آن با بهترین برند ها یافت مرکز خرید آکاپارک آنتالیا می باشد. این مرکز خرید یکی از محبوب ترین ها در بین گردشگران تور آنتالیا و مردم بومی آنتالیا می باشد که در منطقه لارا واقع شده است و در دسترس تمامی افراد می باشد و به راحتی می توانند در آکا پارک به خرید بپردازند و لذت یک خرید خوب را در آن در کنار عزیزانشان سپری کنند. در سفرتان به آنتالیا فرصت این را دارید تا به این مرکز خرید معروف نیز سر بزنی و یک روز کامل را در آن سپری کنید و شاید وقت هم کم بیاورید.

 

مرکز خرید آکاپارک لارا آنتالیا

 

مرکز خرید آکاپارک لارا آنتالیا

 

مرکز خرید فلورمار آنتالیا

یکی از محبوب ترین مراکز خرید آنتالیا درمیان گردشگران و مسافران تور آنتالیا به خصوص خانوم ها مرکز خرید فلورمار می باشد. این مرکز خرید مرکز فروش انواع لوازم آرایشی بهداشتی با مارک های معتبر مانند فلور مار می باشد این مارک از سال 1970 شروع به کار کرده در طول این سال ها جایگاه اش را حفظ کرده است. در این مرکز خرید سینما رستوران و کافه برای تفریح و رفع خستگی برای بازدید کنند گان موجود می باشد.

مرکز خرید تانساس آنتالیا

مرکز خرید تانساس آنتالیا یکی  محبوب ترین مراکز خرید در میان مردم محلی و هم گردشگران و مسافران تور آنتالیا می باشد این مرکزخرید زنجیره ای است و چندین شعبه در آنتالیا دارد. در این مرکز خرید انواع مواد غذایی نظیر سبزیجات و مواد غذایی و انواع کیف و کفش و پوشاک و انواع ابزار برقی دیجتالی و لوازم آرایشی بهداشتی موجود می باشد  شما برای جابه جایی در میان طبقات می توانید از پله ای برقی و آسانسور ها استفاده کنید در این فروشگاه ماشین مخصوص برای افرادی که بچه به همراه خودشان دارد موجود می باشد، لازم به ذکر است در طبقه اول این مرکز خرید رستوران انواع غذا های ترکی و بین المللی و  انواع دسر و نوشیدنی ها مو جود می باشد و شما می توانید بعد از خرید برای صرف غذا و نوشیدنی به رستوران رفته و از غذا های آن لذت ببرید.

بازار آنتالیا

بازار سرپوشیده آنتالیا یکی از بازارهای قدیمی و سنتی ترکیه که در مرکز شهر در زمینی به مساحت 480000 مترمربع  واقع شده است . لوازم ضروری خرید طلا، زیورآلات، لباس و ادویه و... برای مسافران تور آنتالیا قصد خرید با قیمت مناسب را دارند این بازار می تواند بهترین انتخاب می باشد. در این بازار ها ملزو ماتی برای گردشگران مشافران تور آنتالیا نظیر سرویس های تاکسی، شعبات بانک ها و جایگاه بنزین هم موجود می باشد.