رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

معرفی:رستوران سراسر از رستوران های معروف جزیره کیش میباشد.این رستوران خاص در سال 2009 ساخته شده است.این رستوران فوق العاده در خانه ایی سیصد ساله قرار دارد  که متعلق به دوران  عثمانی می باشد. همین موضوع باعث شده این رستوران برای توریست ها بسیار جالب باشد.به محض وارد شدن به این رستوران می توانید هم آثار تاریخی و هم هنرهای دستی  کشور ترکیه را ببینید که فضای رستوران با آنها دکور شده است.فضای رستوران بسیار زیبا است و کمتر کسی پیدا می شود که با آن ارتباط برقرار نکند. در اصل این رستوران در یک خانه تاریخی 300 ساله قرار گرفته است که تماما با مجسمه های بسیار زیبا تزئین شده است. با نشستن در باغ رستوران می توانید همزمان با صرف غذا از شنیدن صدای پیانو نیز لذت ببرید. تمامی پرسنل و کارکنان رستوران مجرب و آموزش دیده هستند و با روی خوش از مسافران تور آنتالیا پذیرایی میکنند.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

منو رستوران:رستوران سراسر دارای منوی از انواع غذاهای ترکی و بین المللی و مدیترانه ای میباشد.تمام غذا ها با بهترین مواد غذایی آماده و سرو میشوند.در منوی اصلی انواع پاستاهای خوش طعم ، ماهی و غذاهای دریایی، سوشی و انواع کباب و استیک یافت می شود. هم چنین در بخش دسر منو پند نوع نوشیدنی و دسر سنتی ترکی وجود دارد و مسافران تور آنتالیا میتوانند از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران سراسر هر روزه از ساعت 12 ظهر تا 23 شب باز میباشد.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

موقعیت مکانی:آنتالیا-مورات پاشا-خیابان کارانلیک

پیشنهاد ما:رستوران سراسر با فضای زیبا و دل نشین یک انتخاب مناسب برای صرف غذا میباشد.در سفر به آنتالیا میتوانید رستوران سراسر فاین داینینگ را انتخاب کنید و با خوردن غذا های لذیذ و خوشمزه سفر خود را به یک سفر فراموش نشدنی تیدل کنید.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید